محل تبلیغات شما

خیلی رک و صادقانه بگم

آموزشی دوران سختیه. پس با آمادگی ذهنی کامل از یک دوران سخت

شامل هر روز بیدار شدن ساعت ۵ و نیم - هر روز چند کیلومتر دویدن بدون توقف و ورزش توی میدون صبحگاه ، دوری از خانواده ، شب خواییدن توی آسایشگاه روی تخت های شخمی ، تو مخی های فرمانده و افسر آموزشتون ( تو مخی یعنی با حرف و لحن تند نظامی استرس ایجاد کردن)

و غذا و خیلی چیزای دیگه که سخته.

اینا رو نگفتم که بترسی

خواستم روشنت کنم که قرار نیست بری هتل و قرار نیست ناز و نوازش بشی.

اگه تپلی و ورزشکار نیستی. تا دیر نشده حداقل قبل اعزام آمادگی جسمانیتو بالا ببر که خودت اذیت نشی

اگه خیلی وابسته به خانواده ایی ، تمرین دوری کن که خودت اذیت نشی

اگه ترسویی و نمیتونی از حقت دفاع کنی، قبل اعزام یه فکری برای خودت بکن که اونجا سربازا اذیتت نکنن

اگه سیگاری ایی ، تمرین کن کمتر بکشی یا ترکش کن! اونجا سیگارو باید جوری بکشی که خودتم نفهمی! کافیه بوی سیگار بدی

+ توصیه میکنم روز اعزام تو کارتت حداقل ۵۰۰ تومان پول باشه، پول حلاله مشکلاته اونجا. 

+ توصیه میکنم در مورد خط بالایی هوای سربازی که منشی دفتره رو داشته باشی! اون میتونه مرخصی بهت بده.و میتونه نگهبانیتو درست کنه و حتی منشیت کنه! به هرحال اونم سربازه و در مضیقه مالی! ولی جوری که خودشم نفهمه چه برسه به دیگران!!!

+ توصیه میکنم لوازم و وسایل ضروری که توی پست جدا توضیح دادم با خودت ببری که لنگ نمونی (صفحه اصلی وبلاگو نگا کن)

+ توصیه میکنم شل بگیری و سخت نگیری که این ۲ ماه بی درد سر بگذره بره

+ توصیه میکنم اونجا احترام همه رو نگه داری. هر آدمی که میبینی.

+ توصیه میکنم هرچی شنیدی جدی نگیری! پادگان مثل حرمسراست! توش پر از شایعه و حرف مفته!

در آخر توصیه میکنم مقاله چگونه سربازی راحت تری داشته باشیم رو که من نوشتم بخونی! (صفحه اصلی همین وبلاگ) کمک میکنه این دو ماه راحتتر بگذره برات.

راهنمای جامع سربازی راحت تر در پادگان شهید انشایی

پادگان شهید عبدالحمید انشایی ۰۲ کجاست؟

نحوه گرفتن پذیرش در ارتش و تعین یگان خدمتی بعد از دوره آموزشی

وضعیت سرویس بهداشتی - آبخوری و آسایشگاه های پادگان 02 انشایی

میکنم ,توصیه ,، ,رو ,اونجا ,کن ,توصیه میکنم ,قبل اعزام ,که خودت ,، تمرین ,هر روز

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها